Wynajem i usługi

Wynajem rusztowań przez Scafom-rux


Firma Scafom-rux opracowuje i produkuje innowacyjne rozwiązania rusztowań i obudowy dla przemysłu budowlanego i budowlanego na świecie. Firma oferuje również swoim Klientom możliwość wynajmu.


Zalety / Korzyści z wynajmu


Elastyczność projektu

Wynajem zapewnia Klientom wysoki poziom elastyczności: systemowej, finansowej i harmonogramowej, bez potrzeby zbędnych inwestycji pieniężnych. Wynajem oznacza również, że sezonowe szczyty, czasowe lub specjalistyczne prace są możliwe poprzez wynajęcie dodatkowego sprzętu.

Mniejsze inwestycje w sprzęt stanowią obniżone koszty ogólne.

Wynajem dalej redukuje koszty, eliminując potrzebę składowania, konserwacji i napraw, obsługi i personelu obsługującego.

Wydajność gwarantowana

Wynajem sprzętu pochodzi z magazynów Scafom-rux zgwarancją sprawności. Klienci są pewni, że sprzęt jest sprawdzony i odpowiednio konserwowany.

Skuteczna funkcjonalność i wykorzystanie systemu

Wynajem zapewnia klientom, że zainwestowane fundusze mogą przynosić efektywne dochody. Bez obawy o przyszłe wykorzystanie wypożyczonego sprzętu.


Wynajem Scafom-rux jestdostępny dla klientów w sieci globalnej


Sieć serwisowa na całym świecie

Scafom-rux posiada w pełni wyposażone wypożyczalnie w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie iw Azji. Międzynarodowy lider w dziedzinie rusztowań i szalunków oferuje skuteczne i zintegrowane rozwiązania w zakresie wynajmu międzynarodowych urządzeń rusztowań i podnośników.

Inteligentne szczegóły. Świetne rozwiązania. Wszędzie.

Program wynajmu Scafom-rux zawiera efektywne rozwiązania w zakresie rusztowań pochodzących od słynnych systemów Ringscaff, Framescaff i Super 65 oraz marek takich jak Duralok, RPS100 i Scafom Power System. Wszystkie są wypróbowane i sprawdzone