Skontaktuj

Skontaktuj się z Scafom-rux International


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Scafom-rux lub po prostu skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów, wypełnij pola poniżej lub skontaktuj się z jednym z poniższych adresów. Profesjonalna wiedza Scafom-rux to tylko telefon, lub e-mail.

Pięć lokalizacji produkcyjnych, biur sprzedaży i inżynierów w 16 krajach rozprzestrzenia się na prawie każdym kontynencie, profesjonalna wiedza Scafom-rux to tylko połączenie telefoniczne lub e-mail.

Zespół Scafom-rux International Team dostosowuje się do lokalnych warunków rynkowych i umożliwia szybką, skuteczną reakcję na wszystkie zapytania klientów. Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Jesteśmy zawsze przygotowani do zapewnienia jeszcze lepszych rozwiązań: inteligentne szczegóły, wspaniałe rozwiązania!


Scafom-rux Polska

Zbigniew Stec

Kierownik ds. sprzedaży
zbigniew.stec@scafom-rux.pl
M +48 604 277 918

Mateusz Piróg

Dyrektor ds. Sprzedaży I Marketingu
mateusz.pirog@scafom-rux.pl
T +48 697 777 648

Sekretariat Sekretariat

Sekretariat
sekretariat@scafom-rux.pl
T +48 32 479 53 10

Dzial sprzedazy Dzial sprzedazy

Dzial sprzedazy
polska@scafom-rux.pl
T +48 32 479 53 33






Scafom-rux Turkey


Scafom-rux Espana

Santiago Asencio Ledesma

Santiago Asencio Ledesma

Director General / Managing Director

Silvia Sempere Sancho

Silvia Sempere Sancho

Directora comercial/ Comercial Manager
silvia.sempere@scafom-rux.com
T +34 911 72 20 51
M +34 610 722 361

Maite Martín Alonso

Maite Martín Alonso

Directora Financiera / Finance Manager
maite.martin@scafom-rux.com
T +34 911 72 20 51
M +34 663 153 207

Félix Javier Herranz Esteve

Félix Javier Herranz Esteve

Director Técnico/ Technical Manager
felix.herranz@scafom-rux.com
T +34 911 72 20 51
M +34 672 036 096


Scafom-rux Peru

sales sales

Scafom-rux Perú
peru@scafom-rux.com
T +51 1 713 0601

Giancarlo Borda Luque

General Manager
giancarlo.borda@scafom-rux.com
T +51 1 713 0602

David García Moscoso

Commercial Manager
david.garcia@scafom-rux.com
T +51 1 713 0605


Scafom-rux Chile

William Knuckey

William Knuckey

General Manager
william.knuckey@scafom-rux.com
T +56 9 71 35 8585

Isabel Korze

Isabel Korze

Manager of Administration and Finance
isabel.korze@scafom-rux.com
T +56 9 63 03 2264

Luis Miranda

Luis Miranda

Technical and logistics manager
luis.miranda@scafom-rux.cl
T +56 9 63 03 2264

Diego Fernandez

Diego Fernandez

Project manager
diego.fernandez@scafom-rux.cl
T +56 9 61 61 7052

Juan Carlos Figueroa

Juan Carlos Figueroa

Project manager
juan.figueroa@scafom-rux.cl
T +56 9 61 61 7052