Skontaktuj

Skontaktuj się z Scafom-rux International


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Scafom-rux lub po prostu skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów, wypełnij pola poniżej lub skontaktuj się z jednym z poniższych adresów. Profesjonalna wiedza Scafom-rux to tylko telefon, lub e-mail.

Vraag een offerte aan

Pięć lokalizacji produkcyjnych, biur sprzedaży i inżynierów w 16 krajach rozprzestrzenia się na prawie każdym kontynencie, profesjonalna wiedza Scafom-rux to tylko połączenie telefoniczne lub e-mail.

Zespół Scafom-rux International Team dostosowuje się do lokalnych warunków rynkowych i umożliwia szybką, skuteczną reakcję na wszystkie zapytania klientów. Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Jesteśmy zawsze przygotowani do zapewnienia jeszcze lepszych rozwiązań: inteligentne szczegóły, wspaniałe rozwiązania!


Scafom-rux Polska

Zbigniew Stec

Kierownik ds. sprzedaży
zbigniew.stec@scafom-rux.pl
M +48 604 277 918

Mateusz Piróg

Dyrektor ds. Sprzedaży I Marketingu
mateusz.pirog@scafom-rux.pl
T +48 697 777 648

Sekretariat Sekretariat

Sekretariat
sekretariat@scafom-rux.pl
T +48 32 479 53 10

Dzial sprzedazy Dzial sprzedazy

Dzial sprzedazy
polska@scafom-rux.pl
T +48 32 479 53 33


Scafum-rux International

Maurice van Orten

International Key Account Manager
maurice.vanorten@scafom-rux.com
T +31 495 49 72 04
M +31 6 13 31 67 62

Ruud Gaarthuis

Area Sales Manager Nederland
ruud.gaarthuis@scafom-rux.com
T +31 495 497204
M +31 6 507 02 904





Scafom-rux North America (Locations)

Brampton Ontario

Scafom Canada
T 905 494 1703

Sarnia Ontario

Scafom Canada
T 519.336.2777

Fort Saskatchewan Alberta

Scafom Canada
T 780 472 6255

La Porte Texas

Scafom North America
T 281 470 7223

Port Allen LA

Scafom North America
T 225 382 2103


Scafom-rux Turkey


Scafom-rux Spanish

Santiago Asencio Ledesma

Director General
santiago.asencio@scafom-rux.com
T +34 91 172 50 51
M +34 664 480 423

Maite Martín Alonso

Directora Financiera
maite.martin@scafom-rux.com
T +34 91 172 20 51
M +34 663 153 207

Felix Javier Herranz Esteve

Director Técnico
felix.herranz@scafom-rux.com
T +34 91 172 20 51
M +34 672 03 60 96

Juan José Suárez Martín

Delegado Comercial
juanjose.suarez@scafom-rux.com
T +34 91 172 20 51
M +34 610 722 361

Maribel Gómez

Dpto. Administracion and logistics
maribel.gomez@scafom-rux.com
T +34 911 72 20 51
M +34 664 48 04 36

Fernando Acaso López de Meneses

Director Comercial
mailto:fernando.acaso@scafom-rux.com
T +34 911 72 20 51
M +34 672 286 009

Scafom-rux Mexico & Central America


Scafom-rux Peru

sales sales

Scafom-rux Perú
peru@scafom-rux.com
T +51 1 713 0601

Giancarlo Borda Luque

General Manager
giancarlo.borda@scafom-rux.com
T +51 1 713 0602

David García Moscoso

Commercial Manager
david.garcia@scafom-rux.com
T +51 1 713 0605


Scafom-rux Chile

Sales Sales

Scafom-rux Chile
ventas@scafom-rux.cl
T +56 2 23781241