Platformy drabinowe w różnych rozmiarach

Platformy drabinowe w różnych rozmiarach


Drabiny aluminiowe i sklejkowe w różnych systemach, rozmiarach i konfiguracjach. Łatwy, prosty dostęp do rusztowania. Drabina jest zabezpieczona zatrzaskiem pod platformą. Wygodny transport. Platformy drabinkowe o powierzchni mniejszej niż 2,57 m dostarczane z osobną drabinką. Klapa otwiera się tylko do 85 °. Gdy jest klapa jest otwarta, należy ją popchnąć i przytrzymać.

Drabina

Wykonane z rury Ø48.3mm ułatwiającej integrację z systemem rusztowania poprzez standardowe połączenia. Drabiny połączone ze sobą za pomocą czopów i śrub. Indywidualna konfiguracja może zostać rozszerzona / rozszerzona o bramy i barierki dla dodatkowego bezpieczeństwa.


Stt Ladder-platform 1 1

Ładowność Klasa 3 (2 kN / m2).
Platformy wielkości (o) szerokość 0,61m i 0,64m - długość do 3,07m i 3,00m
Platformy U-profil szerokość 0,61m - długość 1,57m do 3,07m

Znajdź więcej dokumentów dotyczących produktów, takich jak: broszury, certyfikaty, katalogi asortymentów produktów, animacje wideo, podręczniki montażu w Centrum pobierania

Jakość Scafom-rux jest potwierdzona certyfikatami

Bezpieczeństwo jest dla nas nadrzędną cechą. Kontrola jakości Scafom-rux obejmuje sprawdzenie wszystkich produktów na etapie projektowania, produkcji i użytkowania. Zapewnienie jakości to testowanie, sprawdzanie i certyfikowanie w oparciu o znane i uznane międzynarodowe standardy jakości.

Poproś o ofertę