Modułowy lekki system dźwigarowy

Modułowy lekki system dźwigarowy


Sercem SBS-135 jest bezproblemowy system podpór DURALOK. Prostota wykonania tego unikalnego złącza zapewnia wysoką wydajność instalacji. SBS-135 z łatwością udźwignie w standardowej wersji obciążenie do 60 kN.

SBS-blauw 1

Stal Stal o wysokiej jakości ocynkowana metodą zanurzeniową
Unikalna kombinacja złączy Duralok


Elastyczny, kompletny, wygodny, różnorodny system belkowania ze zintegrowanych lekkich elementów.

Podstawowe podparcia - zoptymalizowane podwójne profile stalowe U - mają otwory na całej długości. W ten sposób, przy użyciu różnych lekkich elementów Scafom-rux, każdy sposób deskowania może być zbudowany w pojedynczej operacji w bardzo sprawny sposób.

Lekkie belki stalowe typu I działają jako podpora drugorzędna. Po prawidłowym ułożeniu, solidny kształt jest następnie zabezpieczony na górze. Typowa łatwa wszechstronność SBS-135 sprawia iż istnieje możliwośćmontażu rusztowania z podporami drewnianymi H20.

Inna wyraźna przewaga SBS-135 to, oddzielenie segmentów systemu podpór i co za tym idzie możliwość montowania na ziemi. Te tak zwane elementy „prefabrykatów budowlanych” mogą być następnie umieszczone na miejscu za pomocą dźwigu.

Znajdź więcej dokumentów dotyczących produktów, takich jak: broszury, certyfikaty, katalogi asortymentów produktów, animacje wideo, podręczniki montażu w Centrum pobierania.


Cechy produktu SBS-135:


  1. Modułowe i elastyczne
  2. Optymalne połączenie z powszechnie akceptowanym systemem podpór DURALOK
  3. Łatwy i szybki montaż
  4. Lekkie komponenty
  5. Może być wznoszona jako konstrukcja prefabrykowana i umieszczona na miejscu przez dźwig, co skutkuje możliwością szybkiej zmiany i krótszym okresem przestojów.
  6. Solidnie wykonany system z mniejszą liczbą elementów podatnych na normalne zużycie
  7. Trwałe dzięki ocynkowaniu zanurzeniowemu i wytrzymałym elementom


Wyjątkowo wysoka trwałość i długa żywotność są kluczowymi cechami systemu SBS-135. System SBS-135 zapewnia łatwe dopasowanie strukturalne i biznesowe lekkich, zintegrowanych komponentów, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo i inne korzyści mające odzwierciedlenie w profesjonalnym i lepszym zarządzaniu projektami na miejscu

Jakość Scafom-rux jest potwierdzona certyfikatami

Bezpieczeństwo jest dla nas nadrzędną cechą. Kontrola jakości Scafom-rux obejmuje sprawdzenie wszystkich produktów na etapie projektowania, produkcji i użytkowania. Zapewnienie jakości to testowanie, sprawdzanie i certyfikowanie w oparciu o znane i uznane międzynarodowe standardy jakości.

Poproś o ofertę