Scafom-rux wdraża Multi-roof

Scafom-rux wdraża Multi-roof


Innowacja: Nowy modułowy system dachów o dużej wytrzymałości

Podczas Baumy 2016, największych targów na świecie dotyczących innowacyjnych rozwiązań w przemyśle budowlanym, Scafom-rux zaprezentował nowy, ciężki modułowy system MULTI-ROOF. Zobacz film zBaumy 2016.

Zintegrowanie modułów MULTI-ROOF umożliwia w większości przypadków łatwy i wygodny montaż dachu o rozpietości40 m. Łatwo i wygodnie przy oszczędności czasu i pieniędzy.

MULTI-ROOF składa się z elementów systemu rusztowań RINGSCAFF, z wszystkimi możliwymi wariantami kompatybilności. Przekątne uchwyty, stężenia ukośne i rygle pasują tak dobrze do standardowego zestawu jak kasetony, które wielu użytkowników ma już na stanie,uwzględniono również zgodność z elementami pochodzącymi od wielu różnych dostawców.

Zastosowanie znajdują tutaj kasety metryczne jak również typu 07. Samoprostujące się cechy rusztowania modułowego przeniesione zostały do procesu montażu elementów dachowych. Wraz z dodatkowymi szynami keder MULTI-ROOF może być używany jako alternatywa lub w połączeniu z plandekami keder. W razie potrzeby można łatwo zmontować strukturę elementów kasety na przemian z plandekami keder.

Podstawowym elementem systemu dachowego jest symetryczna belka K. Wszystkie połączenia dachu są wykonywane przez zaciski klinowe RINGSCAFF. Belki K są mocowane czterema śrubami poprzez płyty złączne używane jako zapięcia do pasów, a tym samym umożliwiają maksymalne wykorzystanie zalet systemu modułowego.

Niemożliwe jest odchylenie lub odkształcenie połączonych elementów Dzięki belkom o długościach 6m, 3m i 2m możliwe jest wykonanie dachów stropowych i dachy o dowolnej szerokości.

Jakość Scafom-rux jest potwierdzona certyfikatami

Bezpieczeństwo jest dla nas nadrzędną cechą. Kontrola jakości Scafom-rux obejmuje sprawdzenie wszystkich produktów na etapie projektowania, produkcji i użytkowania. Zapewnienie jakości to testowanie, sprawdzanie i certyfikowanie w oparciu o znane i uznane międzynarodowe standardy jakości.

Poproś o ofertę