Trudny montaż rusztowań w 120-letnim opactwie

PRZEMYŚLANE DETALE, DOSKONAŁE ROZWIĄZANIA

Większe, szybsze, wyższe? Również, a nawet przede wszystkim, bardziej ekscytujące! Tutaj można znaleźć szczególnie interesujące projekty, które nasi klienci zrealizowali z wykorzystaniem materiałów Scafom-rux. A jeśli i Ty masz coś „specjalnego” do rusztowania – daj nam znać. Chętnie zrobilibyśmy z tego reportaż prasowy!

Logistyczne wyzwanie rozwiązane dzięki Scafom-rux SCALOK

Wysokie sufity, wyszukana architektura i wielowiekowa tradycja sprawiają, że historyczne budynki są fascynującymi miejscami – mogą jednak stanowić wyzwanie, gdy trzeba przeprowadzić prace budowlane lub renowacyjne. Onze lieve vrouwenhuis w Oosterhout nie jest wyjątkiem. W 2021 roku ponad stuletni klasztor czeka prawdziwa metamorfoza: Nowe wejście do kościoła, przybudówka i bardziej energooszczędne wyposażenie mają sprawić, że budynek będzie lepiej dostosowany do potrzeb parafii. Aby tego dokonać, potrzeba 80 ton materiałów na rusztowania SCALOK. Ale gdzie składować trzy ciężarówki materiałów, skoro przestrzeń magazynowa jest dobrem deficytowym? Gotycki budynek opactwa jest nie tylko stosunkowo niewielki, co utrudnia magazynowanie, ale wymaga również bardzo ostrożnego rozładunku i przenoszenia materiałów na rusztowania.

Monterzy rusztowań z Project & Scaffolding BV podjęli to wyzwanie i zaprosili do współpracy Scafom-rux. Dzięki wielokrotnym dostawom materiału do budowy rusztowań, dopasowanym do tempa montażu pracowników, rusztowanie można było złożyć na czas na placu budowy.

Dowiedz się więcej o tym, jak skutecznie rozwiązano to wyzwanie magazynowe, pobierając nasz nowy raport z projektu. Aby uzyskać więcej informacji na temat nowego, wszechstronnego systemu rusztowań SCALOK firmy Scafom-rux, kliknij tutaj.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.