Bezpieczeństwo w rusztowaniach

Najwyższe standardy bezpieczeństwa w branży rusztowań

W Scafom-rux bezpieczeństwo jest czynnikiem o takim samym znaczeniu jak względy ekonomiczne, wydajność, jakość i partnerstwo. Dla nas bezpieczeństwo to coś więcej niż tylko doskonały produkt.
Jako bezpośredni producent naszych systemów rusztowań robimy wszystko, aby zagwarantować najlepszą jakość w branży rusztowań. Szkolenia, regularne audyty i innowacje to kolejne kluczowe aspekty, dzięki którym Scafom-rux zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania naszych rusztowań i rozwiązań szalunkowych.

  • Kontrola jakości: jakość materiału przychodzącego, kontrole wyrywkowe podczas produkcji, kontrola szwów spawalniczych, wysoki stopień automatyzacji, inspekcja gotowych elementów
  • Kontrola przesyłek, międzynarodowa sieć produkcyjna i logistyczna
  • Konstrukcja produktu: oszczędność wagi dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów (stal o podwyższonej granicy plastyczności / połączenie aluminium i stali)
  • Zoptymalizowany kształt i wymiary produktu zapewniają łatwą obsługę podczas transportu i na placu budowy. Zapewnia to zminimalizowanie ryzyka wypadków.
  • Firma Scafom-rux jest corocznie certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.