MULTI-ROOF

Wytrzymały system zadaszeń

Dzięki zintegrowaniu modułów MULTI-ROOF z większością projektów konstrukcyjnych można teraz realizować zadaszenia o rozpiętości 40 m – łatwo i wygodnie, a także efektywnie pod względem czasu i kosztów. MULTI-ROOF oferuje korzyści i wiele obszarów zastosowania.

Charakterystyka

MULTI-ROOF składa się z elementów systemu rusztowań modułowych RINGSCAFF z wszystkimi wynikającymi z tego faktu opcjami kompatybilności. Stężenia ukośne i rygle pasują do zakresu słupków tak samo dobrze, jak elementy kasetowe, które są już w posiadaniu użytkowników, i również w tym przypadku uwzględniono kompatybilność z elementami pochodzącymi od wielu różnych dostawców.

Można stosować zarówno kasety metryczne jak i o wymiarach będących krotnością 0,7 m. Właściwości samonastawności rusztowania modułowego są przenoszone na montaż elementów zadaszenia. Dzięki dodatkowym szynom Keder system MULTI-ROOF może być stosowany jako alternatywa dla plandek Keder lub w połączeniu z nimi. W razie potrzeby można łatwo zmontować konstrukcję z elementów kasetowych na przemian z plandekami Keder.

Podstawowym elementem systemu zadaszeń jest symetryczna belka typu K. Wszystkie połączenia zadaszenia są realizowane poprzez połączenia klinowe RINGSCAFF . Belki typu K są mocowane za pomocą czterech śrub poprzez płyty łączące, które służą jako łączniki pasowe i umożliwiają w ten sposób maksymalne wykorzystanie zalet systemu modułowego.

Zapobiega się w ten sposób przechylaniu lub mimośrodowości połączonych elementów. Dzięki belkom dostępnym w długościach 6 m, 3 m i 2 m można budować zadaszenia jednospadowe i dwuspadowe o dowolnej rozpiętości aż do wartości maksymalnej.

Animacje

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.