Akcesoria bezsystemowe

Naprawdę możesz zrobić, co chcesz – z odpowiednimi akcesoriami jest to możliwe!

RÓŻNE ZŁĄCZA

Kiedy kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek nasze złącza ze śrubą z szybką nakrętką, konkurencja nas wyśmiała, a nawet naraziliśmy się na pewien poziom wrogości. Tymczasem stały się one standardem. Oczywiście w naszym asortymencie mamy jeszcze „starą, dobrą” wersję metryczną. A to, czy użyjemy wtedy łącznika złącza standardowego, obrotowego, redukcyjnego, wzdłużnego, półzłącza, hakowego, kotwiącego, z zamkiem grawitacyjnym, równoległego, belki drewnianej, ścienno-sufitowego czy jakiegokolwiek innego – zależy wyłącznie od zleconych prac. Ale wybór, który mamy do dyspozycji, z pewnością sprosta temu zadaniu.

 

 


 

WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA DŹWIGAROWE

W przypadku mostków, przejść lub innych nieregularnych konstrukcji, dźwigary kratowe różnych typów są wyborem numer jeden. A może są one czasem trochę zbyt przewymiarowane? A co sądzisz o smuklejszym łączniku berlińskim? Lub w odwrotnym przypadku, modułowa, rozsuwana rama K – tutaj nie występuje uginanie, nawet przy rozpiętości 20 m! A na wierzchu można nawet postawić rusztowanie.


 

DRABINY, SCHODY, WSPORNIKI

W zależności od tego, jak bardzo strome muszą być te elementy, mają Państwo do wyboru szeroki asortyment: aby spełnić wymagania w zakresie obsługi, wagi, wielorakiego zastosowania lub po prostu potrzeb klienta.


 

I INNE?

W naszym asortymencie akcesoriów można znaleźć kotwy, urządzenia kontrolne, narzędzia, palety logistyczne i rozwiązania specjalne ... w skrócie: wszystko, co jest potrzebne do efektywnego wznoszenia rusztowań. Niektóre szczegóły, ceny i pomysły zebraliśmy w naszej broszurze PRZEMYŚLANE DETALE: „Akcesoria”.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.