Logistyka i transport

Uporządkowane przechowywanie, szybki i niezawodny transport

Bez względu na to, czy potrzebujesz przechowywać lub transportować elementy rusztowań, czy też inne części istotne dla Twojego placu budowy, firma Scafom-rux włożyła wiele wysiłku w doskonałe rozwiązania dla Twojej logistyki z naszymi paletami piętrowalnymi, skrzyniami siatkowymi i innymi elementami do przechowywania i logistyki.

PRZECHOWYWANIE I ZAŁADUNEK

Bazująca na naszym systemie Scafom-rux Duralok, paleta piętrowalna jest zbudowana z części modułowych, dzięki czemu jest bardzo elastyczna, a jednocześnie niezwykle wytrzymała i bezpieczna. Przy projektowaniu palety piętrowalnej szczególny nacisk położyliśmy na możliwość łatwego transportu palety, np. za pomocą wózka widłowego lub dźwigu towarowego.

Cechą szczególną są różne wysokości całkowite części podłużnej i bocznej. Oznacza to, że długie towary (np. rury rusztowania) mogą być ładowane na palety w wiązkach za pomocą wózków widłowych. Jest to szczególnie wydajne w codziennej pracy.

Za pomocą ramy piętrowalnej można w kilku prostych krokach zbudować kontenery szkieletowe, długie i krótkie palety towarowe. Możliwe jest nawet utworzenie małego magazynu części.

Na życzenie Scafom-rux może zaoferować większe ilości tych palet w celu stworzenia kompletnego systemu logistycznego.

Na życzenie klienta rury mogą być dostarczane w dowolnej długości.

Ponadto, możemy być również pomocni w przypadku różnych typów palet, jak również specjalnych, niestandardowych produkcji.

 

Więcej szczegółów, ceny i pomysły znajdują w naszej broszurze PRZEMYŚLANE DETALE: „Akcesoria”. Kliknij na poniższy link, aby ją pobrać.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.