Rusztowanie modułowe

Systemy rusztowań modułowych Scafom-rux

Dzięki naszym systemom rusztowań modułowych można tworzyć projekty rusztowań na podstawie indywidualnych planów, z wykorzystaniem stojaków pionowych, jak również rygli i stężeń pionowych. Systemy rusztowań modułowych Scafom-rux są wyjątkowo mocne i trwałe, a tym samym pozwalają na uzyskanie większych nośności. Dzięki elastycznemu i wszechstronnemu zastosowaniu nasze systemy rusztowań modułowych można wykorzystać do najbardziej skomplikowanych rusztowań, np. w przemyśle, lub do rozwiązań indywidualnych, takich jak pomosty robocze, przejścia, konstrukcje wsporcze, systemy podpór – np. w przemyśle stoczniowym.

System RINGSCAFF

Niezwykle wszechstronny, wyjątkowo stabilny, sprawdzony i certyfikowany przez wielu ekspertów i instytucje. System rusztowań modułowych Scafom-rux RINGSCAFF jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych systemów rusztowań na świecie.

Wieże schodowe RINGSCAFF

Bezpieczne, wygodne, łatwe w obsłudze i wydajne – schody i wieże schodowe oparte na naszym modułowym systemie RINGSCAFF są najlepszym rozwiązaniem dla schodów terenowych, jak również schodów ewakuacyjnych.

 


 

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.