Rusztowanie fasadowe

Systemy rusztowań elewacyjnych Scafom-rux

Kombinacja szybkich w montażu elementów, sztywnych i bardzo stabilnych ram, dostępnych pomostów i łatwych w montażu stężeń ukośnych umożliwia, przy odpowiednim stopniu zakotwienia i sprawdzeniu obliczeń statycznych, osiągnięcie wysokości rusztowania do 100 metrów. Dzięki systemom rusztowań elewacyjnych Scafom-rux z łatwością można poradzić sobie nawet z wystającymi elementami elewacji lub modyfikacjami.

 

System FRAMESCAFF

System FRAMESCAFF jest alternatywą dla zastrzeżonych rozwiązań rusztowań elewacyjnych o wymiarach będących krotnością 0,7 m. Dzięki stale rosnącej ofercie komponentów i akcesoriów jest to w pełni samowystarczalny system rusztowań.

System SUPER 65

System Scafom-rux SUPER 65 to nowa generacja systemów rusztowań elewacyjnych o zoptymalizowanej ergonomii, łatwości użytkowania, montażu bez użycia narzędzi oraz oferujących wiele możliwości rozbudowy.

System SUPER 100

Nowoczesne rusztowanie elewacyjne o szerokości 100 cm, zapewniające więcej miejsca, a jednocześnie w pełni kompatybilne z systemem SUPER 65.

 


 

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.