Ochrona przeciwpogodowa

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi i zabezpieczenie placu budowy od Scafom-rux

Deszcz lub słońce. Ograniczenie czasu (i pieniędzy) straconych z powodu złej pogody poprzez kontynuowanie prac istotnych z punktu widzenia czasu i kosztów podczas najgorszych warunków pogodowych. Rozwiązanie jest proste: Aluminiowe panele dachowe i boczne Scafom-rux lub lekkie plandeki namiotowe chronią Państwa pracowników przed deszczem, wiatrem, gradem i śniegiem. Oba systemy są lekkie i o około 35% lżejsze od systemów konwencjonalnych. Te praktyczne rozwiązania Scafom-rux oferują również znaczne korzyści logistyczne.

SCAFFGUARD

System okładzin składający się z paneli ściennych do efektywnego oddzielenia obszaru roboczego, zaprojektowany dla poziomych obciążeń wiatrem do 1,1 kN/m²

MULTI-ROOF

Zadaszenia o rozpiętości 40 m możliwe do wykonania przy użyciu wytrzymałego modułowego systemu MULTI-ROOF składającego się z elementów systemu rusztowań Ringscaff.

Aluminiowe zadaszenie namiotowe

Aluminiowy system lekkich pokryć dachowych z poszyciem o dużej wytrzymałości (obciążenie do 100 kg/m²) i rozpiętości do 10 m, 15 m i 20 m

 

System zabezpieczania krawędzi EPS 115

System zabezpieczania krawędzi (EPS 115) z unikalnym systemem barier zabezpieczających przed upadkiem z krawędzi pomostów roboczych.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.