Rozwiazania

Portfolio rusztowań Scafom-rux

Przy opracowywaniu produktów Scafom-rux koncentrujemy się na dwóch podstawowych kwestiach: bezpieczeństwie i wydajności! Na całym świecie liczni użytkownicy z branży budowlanej, przemysłowej i infrastrukturalnej polegają na certyfikowanej jakości rusztowań Scafom-rux. Dzięki stałemu dialogowi z naszymi klientami, wykorzystujemy cenne uwagi tych, którzy na co dzień pracują z naszymi rozwiązaniami, do dalszej optymalizacji naszych produktów i opracowywania nowych rusztowań, które są jeszcze łatwiejsze w obsłudze, lżejsze, zapewniają większą wydajność i jeszcze większe bezpieczeństwo.

Rusztowanie modułowe

Systemy rusztowań modułowych są bardzo elastyczne, wszechstronne, bezpieczne i trwałe. Nadają się najlepiej do zastosowań przemysłowych, złożonych konstrukcji oraz jako uzupełnienie naszych rozwiązań podpór dla projektów infrastrukturalnych.

Rusztowanie fasadowe

W przypadku placów budowy, takich jak budynki, rusztowania elewacyjne są optymalnym rozwiązaniem pozwalającym na szybkie zbudowanie rusztowania do renowacji, prac dekarskich, budowy domów, mieszkań itp.

Szalunki

Niezależnie od tego, czy projekt jest duży czy mały, zawsze potrzebne są mocne, stabilne i ekonomiczne systemy podpór, na których można polegać. Scafom-rux oferuje szeroki wachlarz rozwiązań podpór, od lekkich do bardzo wytrzymałych systemów podpór.

Podpory

Podpory Scafom-rux są dostępne w szerokiej gamie wersji obciążenia i długości, dzięki czemu dosłownie wspierają każdy projekt budowlany.

Ochrona przeciwpogodowa

Systemy zabezpieczania placu budowy, bezpieczeństwa, zadaszeń i osłon elewacji firmy Scafom-rux.

Akcesoria

Obszerny program bezsystemowych akcesoriów uzupełniających główne systemy rusztowań.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.