Jesteśmy Scafom-rux

Krótki profil firmy

Scafom-rux jest światowym producentem najwyższej jakości rozwiązań w zakresie rusztowań dla profesjonalnych wykonawców rusztowań i kluczowych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł naftowo-gazowy, stoczniowy, budowlany, górniczy i infrastrukturalny.

Oferując najbardziej wszechstronne portfolio systemów rusztowań, akcesoriów do rusztowań i podpór, Scafom-rux jest pierwszym wyborem dla klientów, którzy cenią sobie niezawodnego i zaufanego partnera, obecnego w ponad 20 krajach i posiadającego doskonałą obsługę klienta na 5 kontynentach.

Dzięki duchowi wynalazczości i ponad 40-letniemu doświadczeniu, produkty Scafom-rux są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo monterom rusztowań przez podczas montażu, zachowując najwyższe standardy trwałości i zrównoważonego rozwoju.

Dzięki dodatkowym usługom, takim jak profesjonalne szkolenia, inżynieria techniczna i wynajem rusztowań, cały zespół Scafom-rux stara się zrozumieć potrzeby i wymagania profesjonalistów z branży rusztowań i dostarczyć najlepsze możliwe rozwiązanie dla każdego projektu rusztowania na całym świecie.