Jesteśmy Scafom-rux

Krótki profil firmy

Scafom-rux to innowacyjny producent rusztowań, systemów podpór i szalunków, posiadający pięć strategicznie zlokalizowanych zakładów produkcyjnych na całym świecie w ponad 14 krajach na 4 kontynentach. Założona w 1978 roku przez Fransa Brinkmanna firma rodzinna ma swoje korzenie i siedzibę w Holandii.

Scafom-rux dzięki szerokiej palecie produktów, pomysłowości i wieloletniemu doświadczeniu oferuje najwyższej jakości systemy rusztowań, systemy podpór i szalunków o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Obejmuje to dobór najlepszych surowców, certyfikowany proces zapewnienia jakości w całym łańcuchu dostaw i produkcji, a także nowoczesne zakłady produkcyjne.

Dzięki doskonałej obsłudze klienta, silnej obecności na rynku lokalnym, profesjonalnym szkoleniom i wsparciu ekspertów technicznych, Scafom-rux jest najbardziej zaufanym partnerem w dziedzinie rusztowań dla klientów z branży, jak również dla projektów budowlanych, infrastrukturalnych i systemów podpór na całym świecie. Połączenie przemyślanych detali, doskonałych rozwiązań i oddanych ludzi sprawia, że Scafom-rux jest jednym z wiodących na świecie producentów systemów rusztowań klasy premium.