Praca w Scafom-rux

Praca w Scafom-rux

Scafom-rux jest firmą rodzinną, obecną w 14 krajach na 4 kontynentach (i wciąż rosnącą!). Już ponad 1000 współpracowników na całym świecie pracuje z pasją i zaangażowaniem na sukces naszych klientów.

Naszą kulturę korporacyjną cechuje zaufanie i partnerstwo. Wiemy, że liczy się każdy człowiek. Wraz z rozwojem każdej jednostki rozwija się również firma. Dlatego każdy pracownik otrzymuje wszelkie możliwości i kompetencje, aby odnieść sukces w Scafom-rux.
Nasze wspólne działania charakteryzują współpraca i partnerstwo, zarówno wewnątrz zespołu, jak i z naszymi klientami.

Krótkie kanały robocze, otwarta komunikacja i polityka otwartych drzwi są częścią kultury korporacyjnej w Scafom-rux. Regularne spotkania z możliwością zgłaszania opinii pomagają nam sprostać temu zadaniu.

Nowoczesna infrastruktura informatyczna oraz ciągły rozwój firmy wyróżniają Scafom-rux jako pracodawcę.

Międzynarodowe zorientowanie firmy i szeroki zakres zadań oferują ekscytujące miejsce pracy i doskonałe możliwości rozwoju osobistego. Dzięki doświadczonemu zespołowi zarządzającemu, praca w Scafom-rux jest bezpieczna i przyszłościowa.

Oczywiście odpowiednie wynagrodzenie, coroczny program udziału w zyskach i inne drobne dodatki to część tego, czego mogą oczekiwać pracownicy w Scafom-rux.

Do tego dochodzą darmowe napoje, wspólne imprezy, zmotywowani i zaangażowani koledzy z zespołu oraz zrównoważona struktura wiekowa.

Jako aplikację na przyszłe możliwości zatrudnienia, prosimy o przesłanie zaktualizowanego CV już teraz na adres:

Możesz też sprawdzić aktualne oferty pracy w różnych sektorach i filiach na całym świecie klikając tutaj.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.