Wskazówki dla BAUMA 2022

Gotowi na BAUMA 2022?

W tym roku nadszedł wreszcie ten czas: BAUMA otwiera swoje podwoje w Monachium od 24 do 30 października 2022 roku. Z 3.700 wystawcami na powierzchni wystawienniczej ponad 600.000 m2 są to nie tylko największe targi w branży budowlanej, ale również największe targi na świecie. I wciąż się rozwijają. Wszystko, co należy wiedzieć o wizycie na targach BAUMA oraz cenne wskazówki dotyczące pobytu w Monachium znajdą Państwo tutaj.

Ponad 600.000 gości z ponad 200 krajów odwiedzi w tym roku ponownie monachijskie hale targowe. To oczywiste, że nigdzie indziej nie będziesz miał okazji do wymiany poglądów z tak wieloma kolegami z globalnego przemysłu budowlanego i rusztowaniowego. Nie ma więc wątpliwości, że w 2022 roku Scafom-rux będzie ponownie zaprezentuje się na własnym stoisku.

Nie bez powodu targi BAUMA uznawane są za wiodące targi techniki budowlanej i rusztowaniowej. Od wysokowydajnych maszyn budowlanych, przez innowacje w zakresie bezpieczeństwa, aż po rozwiązania cyfrowe - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przedsmak tego, czego można się spodziewać na targach BAUMA i dlaczego warto je odwiedzić, można znaleźć tutaj. Więcej wrażeń z targów BAUMA można obejrzeć w tym filmie.

Hala B3 - miejsce spotkań monterów rusztowań, firm montażowych i producentów rusztowań

Hala B3 to obowiązkowe miejsce dla każdego, kto zajmuje się rusztowaniami. Tutaj znajdziesz wszystko na temat rusztowań i techniki rusztowań. Tutaj możesz również odwiedzić nasze stoisko Scafom-rux. Tutaj możesz się spodziewać np. nowości w zakresie naszych produktów TRBS 2121 oraz nowych, zoptymalizowanych rozwiązań dla rusztowań.

Po targach można poruszać się za pomocą bezpłatnej aplikacji BAUMA na Androida i iPhona. Znajdziecie tu Państwo nawigację po halach, listę wystawców oraz przegląd wszystkich najważniejszych wydarzeń i programów towarzyszących.

Bilety na BAUMA dostępne są na stronie https://www.bauma.de/de/besucher/tickets-gutscheine/faq/.

 

Wskazówki dotyczące zakwaterowania, transportu i czasu wolnego podczas pobytu w Monachium

Hotele i pensjonaty w Monachium i okolicach

Jeśli chcesz odwiedzić BAUMA, a nie jesteś z okolic Monachium, oczywiście będziesz potrzebował noclegu.

Bezpośrednio przy centrum wystawowym lub w dzielnicy Trudering-Riem, gdzie odbywają się targi, znajduje się kilka hoteli. Jednak, jak wszędzie w czasie targów, miejsca noclegowe są szybko rezerwowane. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, powinieneś poszukać hotelu, b&b lub pensjonatu w szerszej okolicy Monachium. Ponieważ system transportu publicznego w Monachium jest dobrze rozwinięty, do terenów targowych można również dotrzeć z pobliskich dzielnic miasta, takich jak Bogenhausen lub Berg am Laim, a nawet z okolicznych wiosek w czasie targów.


Autobus i pociąg zamiast samochodu

Najlepszym sposobem na dotarcie z punktu A do punktu B jest autobus i pociąg. Dzięki metro można łatwo uciec od słynnego monachijskiego ruchu w godzinach szczytu i wiecznego szukania miejsca parkingowego. Na przykład do Messe München, gdzie znajduje się BAUMA, można dojechać z głównego dworca kolejowego w Monachium linią metra U2. Dzięki tej wyszukiwarce znajdziesz najszybszą drogę z Twojego miejsca zakwaterowania do BAUMA. Po prostu wpisz "Messestadt Ost" lub "Messestadt West" jako cel podróży - w zależności od tego, w której hali chcesz zacząć. Wystarczy spojrzeć na przegląd hal. Informacje o cenach przejazdów i biletów znajdziesz tutaj. Jeśli planują Państwo więcej niż 2 przejazdy dziennie, warto rozważyć zakup biletu dziennego dla osób indywidualnych lub grup.

Targi w Monachium znajdują się we wschodniej części miasta:

 

Twój pobyt w Monachium po targach

Nawet po zamknięciu bram BAUMA o godzinie 18:00 Monachium jest miejscem, do którego warto się wybrać. Poza piwem po pracy w jednej ze słynnych bawarskich piwiarni lub kolacją z kolegami w różnorodnych monachijskich restauracjach, w stolicy Bawarii jest wiele do zobaczenia i przeżycia. Jeśli więc Twoje nogi nie są jeszcze zbyt zmęczone po przejściu przez hale wystawowe Baumy i chcesz jeszcze powłóczyć się po Monachium przed udaniem się do hotelu, oto kilka dobrych rad i obowiązkowych punktów programu:

Cieszymy się, że jesienią będziemy mogli powitać Państwa w BAUMIE. Czy to Państwa pierwsza wizyta, czy byliście już na targach BAUMA? Napisz nam w komentarzu o swoich doświadczeniach z największych targów na świecie.

 

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 6.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.