Dźwigar Scafom-rux. Z nami prościej!

Dźwigar Scafom-rux. Z nami prościej!

W Scafom-rux zdajemy sobie sprawę, że praca montera nie jest łatwa. Dlatego staramy się, żeby projektowane przez nas elementy rusztowań były jak najwygodniejsze w stosowaniu. Szukanie obejść problemu i rozwiązywanie ich to strata czasu, co przekłada się na rentowność usług monterskich i czas realizacji projektu. Dlatego nasi projektanci pracują nad rozwiązaniami, które ułatwiają montaż. Przykładem może być budowa dźwigara.


Wspierając budowane rusztowanie na dźwigarze może zaistnieć konieczność montażu ramy lub stójki w miejscu, w którym klasyczne dźwigary mają poprzeczne wzmocnienie, co uniemożliwi założenie złącza. To dosyć często spotykana sytuacja. Rozwiązanie tego problemu kosztuje sporo czasu.

Dlaczego zatem nie wyprodukować dźwigara, który skonstruowany byłby inaczej? Można!

Zarówno stalowe, jak i aluminiowe dźwigary kratowe Scafom-rux pozbawione są pośrednich belek poprzecznych, aby nie utrudniać dołączania innych elementów do dźwigara przy użyciu złącz. Ponadto dzięki zastosowaniu owalnego profilu zastrzałów uzyskujemy zadowalającą nośność naszych dźwigarów. Taka konstrukcja jest zarówno wydajna, jak i prostsza w zastosowaniu.
To rozwiązanie, które ułatwi Twoją pracę, przyspieszy i ułatwi montaż, to przełoży się na wymierne korzyści.


Dźwigary dostępne są w długościach od 3,20m do 8,20m i szerokościach od 450mm przez 750mm do 1000mm

Ułatwiamy i usprawniamy pracę z rusztowaniami.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 3.

Skontaktuj się z nami

Silniejsi. Razem.

Cały zespół Scafom-rux służy pomocą we wszystkich kwestiach. Skontaktuj się z nami, klikając poniższy przycisk i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.