O firmie Scafom-rux

Sieć globalna obecna na całym świecie


Firma Scafom-rux jest rodzinną firmą, która powstała w 1978 roku i szybko poszerzyła swoją sieć o globalną sieć. Dzisiaj Scafom-rux jest uznanym liderem wprodukcji rusztowań i szalunków.

Scafom-rux Holding w Holandii z pięcioma strategicznie zlokalizowanymi miejscami produkcyjnymi, biurami handlowymi i inżynieryjnymi w 16 krajach, jest w stanie szybko reagować na trendy rynkowe na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej , a także pojawiające się centra handlowe wAfryce i na Bliskim Wschodzie.


Systemy rusztowań i podpór Scafom-rux są obecnie stosowane, optymalizując bezpieczeństwo przy projektach przemysłowych, budowlanych i infrastrukturalnych dużych i małych na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to Ringscaff, Duralok, Super czy Framescaff, czy też klasyczne i niezawodne podpory Scafom-rux, najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa można utrzymać tylko poprzez Scafom-rux.

Bezpieczeństwo po pierwsze! Na każdym poziomie biznesu - od koncepcji projektu po rutynowe codzienne użytkowanie - bezpieczeństwo jest dla wszystkich priorytetem w Scafom-rux. System rygorystycznych kontroli jakości surowców wspomaga ciągłe i spójne testowanie wszystkich produktów i systemów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakość produktu i łatwość obsługi, nic nie stoi na przeszkodzie.

Scafom-rux przywiązuje dużą wagę do szczegółów i zapewnia dynamiczny profesjonalizm na każdym poziomie relacji z klientami, co wnosi bezpośredni wkład do osiągnięć klienta. Firmy Scafom-rux są kompletnym dostawcą rozwiązań dla branży globalnej, począwszy od montażu i demontażu, doradztwa i szkolenia, badań i rozwoju oraz innowacyjnej inżynierii logistycznej i aplikacyjnej na całym świecie.

Przygotowywane zawsze, aby zapewnić jeszcze lepsze rozwiązania. Inteligentne szczegóły, wspaniałe rozwiązania!