Aktualności

W świetnym humorze na targach BAUMA 2019


Od 8 do 14 kwietnia 2019 r. Monachium po raz kolejny gościło w swoich progach przybyłych często z odległych stron gości, którzy z pierwszej chcieli otrzymać informacje na temat innowacji z branży budowlanej i jej dostawców. BAUMA jako największe na świecie targi również tym razem wymagały od odwiedzających, których liczba osiągnęła (XXXX Anzahl), nie lada kondycji.

W tym roku w centrum zainteresowania firmy scafom-rux znalazło się bezpieczeństwo – oprócz swojej oferty produktowej zaprezentowała ona nowości takie jak rusztowania z poręczą wyprzedzającą oraz inne rozwiązania w zakresie techniki bezpieczeństwa. Zainteresowani specjaliści z branży mogli również zapoznać się z systemami podpór, zabezpieczeniami placu budowy i systemami ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Na pozytywną reakcję ze strony odwiedzających wpłynęła także przyjemna atmosfera na stoisku stworzona przez zaangażowanych pracowników z wielu krajów. W stworzonych we własnym zakresie relaksacyjnych pokojach konferencyjnych goście mogli na chwilę zapomnieć o szaleńczym tempie targów, prowadząc interesujące rozmowy na tle wprowadzających w nastrój medytacyjny filmów przedstawiających piękno krajobrazu, by nabrać więcej sił i ruszyć dalej na zwiedzanie ogromnych targów BAUMA.

A jeśli ktoś nie zrealizował do końca swojego planu, nie ma się o co martwić – za trzy lata będzie kolejna okazja. Do zobaczenia w Monachium.